Telefon
WhatsApp
Cerezz10 & Coffee10

Toptan ve Kurumsal Satış

Toptan ve Kurumsal Satış

Cerezz10 Kuruyemiş toptan satış ekibimiz yılların getirdiği tecrübesiyle; kaliteli, lezzeti ve ekonomik ürünleriyle kendisini ispat etmiştir.

Farklı sektörlerden birçok kurumsal müşterimiz kurumsal satış hizmetlerimizden yararlanmaktadır ve ihtiyaçlarına uygun çözümler için bizimle çalışmaktadır. Özel günlerde çalışanlarınızı, iş ortaklarınızı ya da müşterilerinizi geniş yelpazeli hediyelik ürün grubumuzdan seçeceğiniz ürünlerle mutlu etmekten memnuniyet duyarız.

Kurumsal müşterilerimizin siparişlerinde adede bağlı olarak değişen indirim oranları sunmaktayız. Size en uygun ürünleri seçmeniz konusunda kurumsal satış ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Size Ne Fayda Sağlıyoruz?


Vakit ve Nakit Tasarrufu

Her aşaması çok fazla vakit ve nakit ihtiyacı doğuran hediye sürecini size pürüzsüz bir şekilde sunuyoruz. Öyle ki, iş birliği yaptığımız şirketler %85’e kadar zaman, %50’ye kadar da nakit tasarrufu elde ediyor.


Ekip Sadakatini Artırma

Sıra dışı hediyeler sadece ekip arkadaşlarınızı mutlu etmekle kalmaz: Motive ederek, daha verimli çalışmalarını sağlar. Verimlilik doğrudan şirketinizin performansına yansır. Bu sayede her bir çalışanın şirkete sağladığı değer artar. Büyük istifa, sessiz istifa gibi hareketlerden etkilenmeyin. Jestlerle mutlu ederek özel hissettirin.


Kurumsal İlişkilerin Güçlendirilmesi

Salesforce araştırmasına göre şirketlerin %67’si harika bir deneyim için daha fazla para ödeyeceklerini söylüyor. Verdikleri hizmeti geliştirmek için çalışan tüm kuruluşların % 84’ü gelirlerinde artış olduğunu söylüyor.