Telefon
WhatsApp
10 numara çerezz.

Biz kimiz?

10 numara çerezz.

Hakkımızda

Sağlıklı Atıştırmalığın Adresi Cerezz10 'a Hoşgeldiniz.

Cerezz10;  yılların verdiği tecrübesi ile kuruyemiş ve gıda sektöründe yer alan gerek toptan satış, gerek perakende alanında son derece deneyimli bir firmadır. Kaliteli ürünlerin satışını kendisine prensip edinen Cerezz10, satışlarını Karşıyaka da bulunan mağazalarında gerçekleştirmektedir. Müşterilerine her zaman taze ve kaliteli ürünü uygun fiyatlarla hızlı bir şekilde ulaştırmayı ve %100 müşteri memnuniyetini hedefleyen Cerezz10 ailesi gün geçtikçe daha da büyüyen marka kalitesi ile yoluna devam etmektedir.

Kuruyemiş Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Kuruyemiş alırken güvenilir ve taze ürün satışı yapan yerlerden satın almaya özen göstermeniz gerekmektedir. Günlük tüketim olmayacaksa, mutlaka ağzı kapanabilir vakumlu paketlerde olmasını tercih etmelisiniz. Taze kuruyemişler, doğru ve hijyenik koşullarda paketlendiğinde uzun süre dayanabilir.

Kuruyemişler Nasıl Saklanmalı

Kuruyemiş paketleri yukarıda da belirttiğimiz gibi vakumlu paketlerde ve ağzı kapatılabilen özellikte paketlerde tercih edilmeli. Paketler kesinlikle delik olmamalı, hava almamalıdır. Güneş ışığına maruz kalmayacak serin ortamlarda saklayabilirsiniz. Buzdolabında saklamak etkili bir çözüm yoludur.